Skontaktuj się z nami!

Blog

Grzyb na ścianie

Grzyb na ścianach domu to problem, z którym próbują się uporać setki tysięcy ludzi w całej Polsce, nie jesteś z tym sam 🙂 Skala jego występowania jest wręcz nieprawdopodobna. Staje się to coraz bardziej niepokojące – o grzybie w mieszkaniu, wilgoci w piwnicy, domu, magazynie czy w miejscu pracy prawie każdy z nas mógł już słyszeć, a ponad 50% z nas tego doświadczyło.

Jak pozbyć się wilgoci?

Utrzymywanie prawidłowego poziomu wilgotności w pomieszczeniach, w których żyjemy jest niezwykle istotne. Ma to niebagatelny wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie, zdolność koncentracji, efektywność i na komfort użytkowania danego pomieszczenia. Wilgoć w domu jest naturalnym zjawiskiem – o tym trzeba wiedzieć.

Jak osuszyć budynek?

Trzeba zareagować szybko. Na rynku dostępne są różnorodne usługi mające na celu osuszenie murów, które zostały zaatakowane przez wilgoć, grzyby lub pleśń. Jak wybrać najlepsze rozwiązanie?

Jak pozbyć się nornic?

Niemal każdy działkowicz przynajmniej raz musiał zadać sobie pytanie o to jak pozbyć się nornic. Gryzonie te bowiem z upodobaniem grasują po terenach działkowych i przydomowych ogródkach. Często do ich „wypraszania” wykorzystuje się obecność czworonogów. Właściciele działek decydują się na szczucie nornic psami w nadziei na to, że gryzonie przestraszą się hałasujących i biegających czworonogów.

Jak pozbyć się korników?

Zastanawiasz się jak pozbyć się korników, które drążą otwory i korytarze w Twoich ulubionych drewnianych meblach, przedmiotach domowego użytku, elementach konstrukcyjnych budynków czy nawet całych budynkach? Skontaktuj się z naszą firmą! Do walki z kornikami oraz innymi szkodnikami drewna polecamy oferowaną przez nas usługę fumigacji. Zabieg objęty jest Gwarancją 100% Satysfakcji!

Jak pozbyć się szczurów?

Każdy, kto odkryje w swoim domu, mieszkaniu, piwnicy czy na posesji obecność gryzonia zastanawia się jak złapać szczura, aby nie stanowił on dłużej zagrożenia. Słowo „zagrożenia” jest tu jak najbardziej na miejscu, ponieważ obecność szczurów prowokuje wiele niebezpiecznych sytuacji. Naraża nas na straty materialne (przegryzione kable i przewody, przedmioty zniszczone przez szczurze odchody, itp.), ale grozi także utratą zdrowia – okresową lub trwałą, a w sytuacjach ekstremalnych może doprowadzić nawet do śmierci.

Jak pozbyć się moli?

Aby skutecznie zwalczyć mole, które pojawiły się w Twoim domu, niezbędne jest prawidłowe ich rozpoznanie. Możemy mieć do czynienia albo z molami spożywczymi albo z odzieżowymi. Wbrew pozorom nie zawsze łatwo samodzielnie odróżnić z jakim typem insektów musimy walczyć, ponieważ mole często „chowają się” za szafkami i w innych trudno dostępnych miejscach. Z tego powodu trudno o samodzielne pozbycie się insektów.

Jak pozbyć się pcheł?

Zdecydowana większość opiekunów zwierząt domowych musiała lub będzie musiała zmierzyć się z próbą znalezienia odpowiedzi na pytanie jak pozbyć się pcheł… Problem ten jest jednak zdecydowanie poważniejszy niż mogłoby wydawać się w pierwszej chwili. Z pchłą ludzką oraz innymi odmianami insektów klasyfikowanymi jako pchły możemy spotkać się także w szkołach (zwłaszcza w szatniach), hotelach, pensjonatach, hostelach czy ośrodkach wypoczynkowych.

Jak pozbyć się wszy?

Wszy jako pasożyty należą do niezwykle trudnych do pokonania. Pomieszczenia, w których się pojawią – najczęściej są nimi szatnie w szkołach i przedszkolach – wymagają przeprowadzenia jak najszybszej dezynsekcji. Wyłącznie zdecydowane działanie i natychmiastowa reakcja są w stanie zapobiec rozprzestrzenianiu się tych niebezpiecznych insektów!

Jak pozbyć się much?

Szukasz odpowiedzi na pytanie jak pozbyć się much? Dobrze trafiłeś! Opowiemy Ci o możliwych sposobach na walkę z muchami! Do najpopularniejszych form rozprawienia się z muchami należy zapobieganie ich wlatywaniu do wnętrza budynku. Efekt ten możemy uzyskać dzięki moskitierom, które montujemy na oknach.

Jak pozbyć się komarów?

Zastanawiasz się jak pozbyć się komarów, które każdego letniego sezonu uprzykrzają Ci życie? Śpieszymy z pomocą! Niektórzy spośród naszych stałych Klientów zanim skontaktowali się z nami myśleli, że nie istnieje skuteczny sposób pozwalający na wyeliminowanie obecności komarów. Przekonali się, że jest inaczej!

Jak pozbyć się mrówek faraona?

Śmiało można powiedzieć, że zwalczanie mrówek faraona należy do zadań trudnych, jednak nie jest niemożliwe! Najlepszą i najskuteczniejszą receptą na to jak pozbyć się mrówek faraona jest przeprowadzenie profesjonalnej dezynsekcji. Usługa wykonywana przez naszą firmę objęta jest Gwarancją 100% Satysfakcji, zgodnie z którą działamy dyskretnie, bezpiecznie i do osiągnięcia zamierzonego efektu jakim jest całkowita likwidacja insektów.

Jak pozbyć się pająków?

W zależności od miejsca, w którym się znajdujemy pająki mogą nam doskwierać – mniej lub bardziej. Po prostu niektóre warunki otoczenia są dla nich bardziej sprzyjające. Na szczególnie intensywną obecność pająków narażone są osoby mieszkające w okolicznościach przyrody, w których insekty są często spotykane. Z łatwością mogą one przedostać się do wnętrza lokali mieszkalnych przez okna, szpary, szczeliny, otwory czy kanały wentylacyjne.

Jak pozbyć się wołków zbożowych?

Do pewnego rodzaju oczywistości należy fakt, że samodzielne zwalczanie wołków zbożowych jest zależne od okoliczności w jakich pojawiły się insekty. Mogą one zadomowić się zarówno w naszym domu, jak i w miejscu pracy. Dają się we znaki właścicielom lokali mieszkalnych, zakładów produkcyjnych, silosów, etc.

Jak pozbyć się rybików?

Można zastanowić się nad tym czy pytanie o to „jak zlikwidować rybiki?” ma sens. Dlaczego? Otóż, insekty te najczęściej przebywają w wilgotnych i ciepłych pomieszczeniach, najczęściej w kuchniach i łazienkach. Wspominamy o tym, ponieważ rybiki uwielbiają właśnie takie warunki: ciepłe i wilgotne, a trudno o eliminację tych okoliczności z kuchni czy łazienki…

Polecają nas

Zadzwoń

Dojazd gratis!

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.