Skontaktuj się z nami!

Jak pozbyć się nornic?

Niemal każdy działkowicz przynajmniej raz musiał zadać sobie pytanie o to jak pozbyć się nornic. Gryzonie te bowiem z upodobaniem grasują po terenach działkowych i przydomowych ogródkach. Często do ich „wypraszania” wykorzystuje się obecność czworonogów. Właściciele działek decydują się na szczucie nornic psami w nadziei na to, że gryzonie przestraszą się hałasujących i biegających czworonogów. Niestety, najczęściej takie działania nie przynoszą żadnego efektu. Dużo lepiej w roli „straszycieli” sprawdzają się koty, które czasem rzeczywiście polują na nornice, jednak trudno skłonić do takiego wysiłku koty udomowione – przyzwyczajone do pewnego rodzaju opieszałości i wygody.

Wspominaliśmy o hałasie, który może mieć działanie odstraszające gryzonie, jednak należy w tym miejscu podkreślić, że nornice to specyficzne stworzenia – cechują się wrażliwością na hałas, ale i zdolnością do adaptacji w szczególnych warunkach. W praktyce oznacza to, że jeżeli w poszukiwaniu skutecznego sposobu na to jak pozbyć się nornic, trafiłeś na ofertę tzw. odstraszaczy akustycznych, czyli urządzeń emitujących dźwięki drażniące aparat słuchowy nornic – bądź czujny i nie daj się nabrać! Zakupiony przez Ciebie sprzęt może być skuteczny, jednak wyłącznie na krótką metę, ponieważ nornice są w stanie błyskawicznie przywyknąć do dźwięków, które początkowo były dla nich drażniące. Tym samym odstraszacze bardzo szybko okazują się bezużyteczne.

Jeżeli zastanawiasz się nad tym jak pozbyć się nornic z terenu Twojego ogródka lub działki, podpowiadamy Ci: jedynym w pełni skutecznym rozwiązaniem jest odstraszenie gryzoni za pomocą metod, jakimi dysponują wyłącznie specjaliści pracujący w sektorze usług DDD. Wybierając naszą ofertę, otrzymasz Gwarancję 100% Satysfakcji! Obejmuje ona wszelkie działania z naszej strony. Innymi słowy: zapewniamy Ci dyskrecję pracy, bezpieczeństwo metody i maksymalną skuteczność. Aby omówić szczegóły dotyczące realizacji Twojego zlecenia, wystarczy że zadzwonisz do nas: 799-395-457 lub napiszesz przez formularz umieszczony na stronie!

dojazd-gratis
Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.

Polecają nas

Zadzwoń

Dojazd gratis!

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.