Skontaktuj się z nami!

Jak pozbyć się moli?

Aby skutecznie zwalczyć mole, które pojawiły się w Twoim domu, niezbędne jest prawidłowe ich rozpoznanie. Możemy mieć do czynienia albo z molami spożywczymi albo z odzieżowymi. Wbrew pozorom nie zawsze łatwo samodzielnie odróżnić z jakim typem insektów musimy walczyć, ponieważ mole często „chowają się” za szafkami i w innych trudno dostępnych miejscach. Z tego powodu trudno o samodzielne pozbycie się insektów. Jest to wręcz niemożliwe bez fachowej pomocy. Często ludzie dziwią się skąd w ich domu wciąż „nowe” problemy z molami, skoro myśleli, że udało im się zlikwidować owady, ponieważ zniknęły one, np. z szafy. Nie przypuszczają jednak, że to wciąż ta sama populacja insektów, która „ukrywała się” w zakamarkach, rozmnożyła i ponownie ujawniła.

Szukając odpowiedzi na pytanie jak pozbyć się moli odzieżowych niektórzy sięgają do do starych, babcinych sposobów takich jak np. działanie zagrzanym i parującym octem, który – umieszczony w odpowiednio dobranym naczyniu – wkłada się do zaatakowanej przez mole szafy, szafki lub szuflady. Metoda ta jest nieprzyjemna ze względu na towarzyszący jej przykry zapach, którym nasiąkają ubrania, dywany, a nawet meble, dodatkowo może spowodować trwałe uszkodzenia odzieży oraz sprzętów, jeżeli ocet się wyleje. Poza tym skuteczność tego sposobu jest wielce wątpliwa. Podobnie rzecz ma się z wykorzystaniem lawendy czy produktów zapachowych, które można nabyć w sklepach. Ich założenie nie zwalcza moli! Może jedynie odstraszać owady, ale to nie wystarcza, by uchronić Twoje ubrania przed zniszczeniem!

Tak jak wspominaliśmy na początku nasz dom może zostać zaatakowany nie tylko przez mole odzieżowe, ale i spożywcze. Jeżeli zastanawiasz się jak pozbyć się moli spożywczych, które zamieszkały w Twojej kuchni, musisz wziąć pod uwagę okoliczności, w jakich pojawiły się insekty. Kluczowa jest profilaktyka, czyli mycie owoców i warzyw przyniesionych ze sklepów, wyrzucanie reklamówek-jednorazówek, w których transportujemy zakupy oraz właściwe przechowywanie żywności. Jeżeli już odkryjemy mole grasujące w naszej kuchni – na profilaktykę jest za późno. Musimy działać szybko i zdecydowanie! Najlepiej od razu wezwać specjalistów z firmy świadczącej usługi DDD! Dzięki temu uda nam się uniknąć dodatkowych strat. Bezwzględnie musimy wyrzucić wszystkie zaatakowane przez mole produkty! Następnym krokiem jest dokładne posprzątanie i odkażenie szafek kuchennych, blatów i półek w lodówce. Pamiętaj jednak, że nawet pieczołowite wysprzątanie przestrzeni i wyłożenie ich liśćmi laurowymi, lawendą i goździkami, co sugerują autorzy „domowych sposobów”, nie zastąpi profesjonalnej dezynsekcji! Wyłącznie specjalistyczny zabieg pozwoli Ci skutecznie i trwale pozbyć się moli – bez narażania Cię na straty!

Oferowana przez naszą firmę usługa dezynsekcji moli spożywczych i odzieżowych jest niedroga, a wszystkie używane przez nas środki służące eliminacji insektów są w pełni bezpieczne dla ludzi oraz zwierząt domowych! Nie musisz już wydawać pieniędzy na nieskuteczne saszetki zapachowe czy inne pseudo-sposoby, które nie rozwiązują problemu, dodatkowo mogą powodować straty finansowe i materialne (zniszczone ubrania, produkty nienadające się do spożycia, itd). Pamiętaj: nie musisz ryzykować utratą swoich ulubionych ubrań i koniecznością wyrzucenia żywności! Wystarczy, że wybierzesz profesjonalne i w pełni skuteczne rozwiązanie jakim jest dezynsekcja moli!

Uwaga: dla osiągnięcia maksymalnych rezultatów i sterylnej przestrzeni możesz połączyć zabieg eliminacji insektów z usługą dezynfekcji.

Szukasz sposobu jak pozbyć się moli spożywczych albo odzieżowych – szybko i skutecznie? Zadzwoń do nas: 799-395-457 lub napisz! Nasi specjaliści opracują najlepszą metodę działania, dzięki której problem obecności insektów w Twoim domu zostanie rozwiązany „od ręki”! Oferowana przez naszą firmę usługa dezynsekcji objęta jest Gwarancją 100% Satysfakcji! Dzięki temu masz pewność, że rozprawimy się z molami, które uprzykrzają Ci życie – skutecznie, bezpiecznie i niedrogo.

Bywa, że ludzie walczą z molami miesiącami, a nawet przez lata, za pomocą nieskutecznych sposobów, wydając przy tym majątek na środki, które zawodzą. Tymczasem wystarczy jedna wizyta naszych specjalistów, aby skutecznie wyeliminować mole – spożywcze i odzieżowe!

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy Cię do zapoznania się z informacjami zawartymi w artykule pt. Usuwanie moli.

dojazd-gratis
Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.

Polecają nas

Zadzwoń

Dojazd gratis!

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.