Skontaktuj się z nami!

Deratyzacja
deratyzacja

Kiedy należy zwalczać gryzonie?

Nie istnieją przestrzenie użytkowane przez ludzi, w których niezamierzona obecność gryzoni-szkodników byłaby akceptowalna. Nawet, jeżeli wydaje nam się, że szczur, który chrobocze w naszej piwnicy jest mało znaczącym problemem, jego pojawienie się może mieć fatalne skutki. Do najpoważniejszych konsekwencji wynikających z obecności gryzoni w obiektach mieszkalnych, budynkach innego typu oraz ogródkach należą straty materialne (przegryzione kable, zdewastowana roślinność, zniszczone przez odchody przedmioty, itd.) Pojawienie się gryzoni pociąga za sobą także ryzyko trudnych do wyleczenia chorób. Nie zapominajmy o tym, że gryzonie są nosicielami groźnych dla człowieka bakterii, grzybów oraz wirusów, które stanowią zaczątki wielu niebezpiecznych schorzeń. Wystarczy wymienić chociażby gorączkę krwotoczną, wściekliznę czy tyfus szczurzy, aby uświadomić sobie, że obecność gryzoni zagraża człowiekowi i w żadnym wypadku nie należy jej tolerować, a tym bardziej lekceważyć.

Co zatem powinieneś zrobić, gdy odkryjesz w swoim domu, piwnicy lub w innym obiekcie obecność gryzoni?

Zasady postępowania

  • Unikaj bezpośredniego kontaktu z gryzoniem, który mógłby narazić Cię na zakażenie chorobami przenoszonymi przez te zwierzęta!
  • Zachowaj ostrożność w użytkowaniu przestrzeni – nie dotykaj przedmiotów oraz obszarów, na których mogą znajdować się odchody gryzoni – przez kontakt z nimi również można się zakazić!
  • Niezwłocznie zleć przeprowadzenie deratyzacji!

Dlaczego deratyzacja?

Jedynym skutecznym, bezpiecznym i niegenerującym strat sposobem na pozbycie się gryzoni jest fachowo przeprowadzona deratyzacja. Zabieg ten polega na doborze odpowiedniej strategii działania oraz dopasowaniu środków i narzędzi, które pozwalają na eliminację gryzoni. Deratyzacja może być wykonywana w trybie doraźnym (zwalczamy gryzonie, które pojawiły się na terenie należącym do Klienta) lub systematycznym (deratyzacja regularna, do której przeprowadzania zobowiązani są właściciele i administratorzy niektórych obiektów, m.in. mieszkalnych i produkcyjnych). Świadczona przez nas usługa objęta jest Gwarancją Satysfakcji. Jako nasz Klient masz pewność, że zlecony nam zabieg przeprowadzimy profesjonalnie – w pełni bezpiecznie, skutecznie i dyskretnie.

Co wyróżnia naszą ofertę?

Dzięki posiadanym przez nas uprawnieniom mamy dostęp do specjalistycznych środków i narzędzi deratyzacyjnych, które charakteryzują się najwyższą skutecznością. Nasze kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam zawsze wybrać najlepszą metodę działania – adekwatną do okoliczności (gatunek gryzonia, obiekt, etc.). Dzięki temu nasze działania przynoszą maksymalne rezultaty, a grono odbiorców naszych usług systematycznie się powiększa! Pomogliśmy już tysiącom Klientów indywidualnych oraz firm! Wśród nich znajdują się także stali Klienci, ponieważ – tak jak wspominaliśmy – deratyzację wykonujemy zarówno w sytuacjach incydentalnych (jednorazowe pojawienie się gryzoni), jak i w ramach współpracy długofalowej (deratyzacja regularna).

 

dojazd-gratis
Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.

Polecają nas

Zadzwoń

Dojazd gratis!

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.