Skontaktuj się z nami!

Opinie klientów

Przez wołki zbożowe już myślałem, że całe plony pójdą na marne. Jednak zadzwoniłem do DDD Rzeszów, Panowie przyjechali już na drugi dzień i nie dość, że pozbyli się insektów to jeszcze zrobili to tak, że zboże nadal nadawało się do produkcji! Serdecznie dziękuję!

Marek

Kilka miesięcy bezskutecznie walczyłam z molami spożywczymi. Wydałam masę pieniędzy na środki owadobójcze. Dopiero specjaliści DDD Rzeszów pozbyli się owadów z mojego domu. Szybko, skutecznie i przede wszystkim w rozsądnej cenie!

Irena

Zawsze, gdy w pomieszczeniach, które remontuję zauważam pleśń lub grzyb, od razu dzwonię po DDD Rzeszów. Dzięki niemu ściany są odkażone, szybko schną i przede wszystkim znika zagrożenie dla lokatorów. DDD Rzeszów to uczciwy i solidny partner!

Krystian

Bardzo dbam o porządek i nigdy nie pomyślałabym, że w moim domu mogą się zalęgnąć pluskwy! A jednak.. Na szczęście DDD Rzeszów błyskawicznie i skutecznie rozwiązał problem!

Basia

Jako kierownik cukierni muszę wyjątkowo dbać o czystość i higienę. Dlatego nawiązałem stałą współpracę z DDD Rzeszówem. Potwierdzam, że jest to rzetelna i uczciwa firma jakich mało!

Jacek

Krety i nornice przez lata niszczyły moje rośliny. Ale powiedziałam dość! Zadzwoniłam po ekspertów DDD Rzeszów i nawet nie spodziewałam się, że tak szybko wyeliminują szkodniki! Dziś jestem szczęśliwą i spokojną ogrodniczką! Dziękuję!

Jola

Dla mnie liczy się skuteczność i profesjonalizm. I to właśnie oferuje swoim Klientom DDD Rzeszów. Korzystałem z dezynfekcji przestrzeni i mogę szczerze powiedzieć, że takiej dokładności i dbałości to jeszcze nie widziałem! Polecam wszystkim!

Paweł

Panowie z tej firmy rozwiązali mój najgorszy i największy problem. Dziękuję za przywrócone bezpieczeństwo i komfortu w domu wolnym od szczurów!

Janina

Życie bez komarów – nareszcie! Nie myślałem, że to możliwe, ale DDD Rzeszów mi to udowodnił! Ten zabieg naprawdę działa i przynosi doskonałe efekty! A sama firma bardzo uczciwa i sumienna. Oby takich jak najwięcej!

Łukasz

Prześlij swoją opinię

4 + 12 =

Polecają nas

Zadzwoń

Dojazd gratis!

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.