Skontaktuj się z nami!

Monitoring HACCP
monitoring-haccp

BEZPIECZEŃSTWO BEZ GRANIC!

MONITORING HACCP to wyjątkowe rozwiązanie, dzięki któremu ułatwiliśmy życie tysiącom osób prowadzących działalność gospodarczą! Dołącz do ich grona!

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej opiece nad  zakładami produkcji żywności oraz innymi obiektami, które służą do magazynowania, transportowania czy dystrybucji żywności. Czuwamy także nad obiektami gastronomicznymi i hotelowymi. Innymi słowy: działamy wszędzie tam, gdzie konieczna jest troska o żywność i jej bezpieczeństwo. Prowadzimy skuteczny i pewny monitoring haccp. 

CZYM JEST MONITORING HACCP?

Nowatorski program monitorujący obiekty związane z żywnością i przemysłem spożywczym nosi miano MONITORINGU HACCP (ang. Hazard Analysis and Critical Control Points). Polega on na aktywnej ochronie przestrzeni przed szkodnikami i gryzoniami. Realizowany jest na kilku płaszczyznach, wśród których należy wymienić :

  • regularny przegląd przestrzeni – pod kątem obecności gryzoni oraz szkodników;
  • zindywidualizowane działania profilaktyczne;
  • analizę potencjalnych zagrożeń;
  • opracowywanie i wdrażanie planów postępowania – w sytuacjach wymagających interwencji;
  • stacje i pułapki deratyzacyjne;
  • pełną dokumentację protokolarną.

OPIEKA GWARANTOWANA!

Wszystkie czynności podejmowane przez nas w ramach świadczenia usługi monitorującej objęte są Gwarancją 100% Satysfakcji! Wybierając naszą ofertę, masz pewność, że każde działanie, które wykonamy będzie skuteczne i bezpieczne, przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi wymogami oraz najwyższymi standardami.

DAJ SIĘ WYRĘCZYĆ!

ZAMÓW PROFESJONALNY MONITORING HACCP!

dojazd-gratis
Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.

Polecają nas

Zadzwoń

Dojazd gratis!

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.