Skontaktuj się z nami!

Jak osuszyć budynek?

Trzeba zareagować szybko. Na rynku dostępne są różnorodne usługi mające na celu osuszenie murów, które zostały zaatakowane przez wilgoć, grzyby lub pleśń. Jak wybrać najlepsze rozwiązanie?

Opinia ekspertów w ostatnich latach ogniskuje się wokół elektroosmozy. Co to właściwie jest? Elektroosmoza to innowacyjne i skuteczne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy zdążyli już się zawieść na ogólnodostępnych środkach zaradczych. Osuszacze powietrza, izolacje, wietrzenie pokojów, działanie wysoką temperaturą, standardowe materiały do izolacji pionowej i poziomej fundamentów…to wszystko nie przynosi satysfakcjonujących efektów.

Zamiast tego wiele osób w łatwy sposób montuje aparat elektroosmotyczny. On osusza budynek w ciągu 3 do 36 miesięcy bez ingerencji w strukturę budowli. Tzn., że nie musisz decydować się na żadne czasochłonne i drogie remonty, aby ochronić się przez wilgocią, grzybem, stęchlizną i w końcu osuszyć wilgotne ściany. Działanie takiego urządzenia polega na emitowaniu fal elektromagnetycznych o konkretnym natężeniu. Dzięki temu dochodzi do zjawiska odwróconej osmozy – wilgoć, która zbierała się w murach zostaje odprowadzona ku dołowi, czyli tam gdzie już nam nie zaszkodzi

Urządzenia nie trzeba w żaden sposób kontrolować. W dodatku jest ono energooszczędne (koszt 1zł miesięcznie) i posiada 20 letnią gwarancję. Po podłączeniu do źródła prądu cały proces osuszania zostaje rozpoczęty i kontynuowany przez następne kilkanaście lat. Elektroosmoza dodatkowo ozonuje delikatnie powietrze wokół domu – oddychasz więc bardziej jakościowym powietrzem i nie musisz martwić się o drobnoustroje chorobotwórcze, które obniżają odporność wszystkich mieszkańców budynku.

Skuteczność metody elektroosmotycznej została potwierdzona nie tylko przez najlepszych ekspertów w dziedzinie budownictwa i izolacji, ale również przez tysiące użytkowników tego systemu. Zagraniczny rynek od lat oferuję elektroosmozę jako poziomą i pionową izolację przeciwwilgociową dla budynków każdego rodzaju. Niezależenie od tego czy chcesz osuszyć kamienicę, dom, blok czy mieszkanie, ta metoda jest bardzo interesującą propozycją, której warto przyjrzeć się bliżej.
Jeśli więc zainteresował Cię nasz wpis, napisz do nas lub zadzwoń. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania! Lubimy pomagać.

dojazd-gratis
Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.

Polecają nas

Zadzwoń

Dojazd gratis!

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.