Skontaktuj się z nami!

Jak pozbyć się szczurów?

Każdy, kto odkryje w swoim domu, mieszkaniu, piwnicy czy na posesji obecność gryzonia zastanawia się jak złapać szczura, aby nie stanowił on dłużej zagrożenia. Słowo „zagrożenia” jest tu jak najbardziej na miejscu, ponieważ obecność szczurów prowokuje wiele niebezpiecznych sytuacji. Naraża nas na straty materialne (przegryzione kable i przewody, przedmioty zniszczone przez szczurze odchody, itp.), ale grozi także utratą zdrowia – okresową lub trwałą, a w sytuacjach ekstremalnych może doprowadzić nawet do śmierci. Ze względu na powszechne występowanie szczurów zapominamy o tym, że gryzonie te często są nosicielami chorób odzwierzęcych takich jak wścieklizna, która bezpośrednio zagraża ludzkiemu życiu! Obecność szczurów, kontakt z nimi lub ich odchodami mogą stać się przyczyną wystąpienia szeregu innych niebezpiecznych chorób bakteryjnych, pasożytniczych i wirusowych. Do najgroźniejszych należy gorączka szczurza oraz wszystkie choroby zakaźne. Szczególnie podatne na infekcje „roznoszone” przez gryzonie są dzieci, osoby starsze i wszyscy, których układ odpornościowy nie jest w najlepszej kondycji.

Na pytanie jak pozbyć się szczurów samodzielnie w zasadzie nie ma dobrej odpowiedzi. Amatorska „łapanka” gryzoni to rozwiązanie ryzykowne. Decydując się na nie musisz mieć na uwadze wszystkie przykre konsekwencje jakie mogą stać się udziałem – Twoim i/lub Twoich bliskich. Zdarza się, że ludzie wychodzą z założenia, iż eliminacja gryzoni jest względnie prosta – wystarczy podłożyć pułapkę, cierpliwie poczekać i następnie „wynieść” to, co znalazło się w pułapce. Cóż, pomijając wątpliwą skuteczność produktów przeznaczonych do samodzielnej „łapanki” gryzoni, największym mankamentem tej metody jest konieczność samodzielnego uprzątnięcia zamkniętego w pułapce szczura! Musisz do niego podejść, podnieść i… zutylizować. Czynność ta jest nie tylko nieprzyjemna, ale i niebezpieczna, ponieważ tak bliski kontakt z gryzoniem, nawet martwym (choć w tym miejscu trzeba dodać, że zakleszczenie szczura w pułapce nie jest równoznaczne z jego zabiciem), może stać się źródłem zakażenia! Podobnie jak kontakt ze szczurzymi odchodami, których również nie powinno się sprzątać samodzielnie, ale poprosić o pomoc fachową firmę DDD.

Co zatem możesz zrobić, aby zlikwidować obecność szczura/ów na swoim terenie tak, aby nie narażać siebie i swoich bliskich na niebezpieczeństwo? Najlepszym i jedynym w pełni bezpiecznym oraz skutecznym sposobem jest jak najszybsze wezwanie ekipy deratyzacyjnej! Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług deratyzacji gryzoni. Wieloletnie doświadczenie, posiadane przez nas uprawnienia oraz wynikający z nich dostęp do profesjonalnych środków deratyzacyjnych – wysoce skutecznych i bezpiecznych zarazem (mogą je nabyć wyłącznie odpowiednio przeszkoleni i wykwalifikowani działacze sektora DDD), pozwalają nam dać Ci Gwarancję 100% Satysfakcji! Tym samym korzystając z naszej usługi masz pewność, że będzie ona w pełni bezpieczna i w pełni skuteczna!

Dodajmy, że deratyzacja jest usługą świadczoną nie tylko doraźnie (w sytuacji, gdy szukasz najlepszego sposobu na to jak pozbyć się szczurów, które aktualnie grasują na Twojej przestrzeni), ale również znajduje zastosowanie jako zabieg, który w określonych warunkach należy przeprowadzać regularnie i poniekąd profilaktycznie. Do takich działań zobligowani są, m.in. administratorzy i właściciele budynków, zakładów produkcji żywności, etc. Nasza firma świadczy także usługę regularnej deratyzacji w ramach współpracy długofalowej, którą nawiązały z nami już setki stałych Klientów!

Jeżeli czytając ten tekst, zastanawiasz się jak pozbyć się szczurów, które zaatakowały Twoją posesję, niezwłocznie skontaktuj się z nami: 799-395-457! Nasza ekipa deratyzacyjna błyskawicznie, dyskretnie, skutecznie i bezpiecznie wyeliminuje obecność gryzoni z Twojej przestrzeni!

dojazd-gratis
Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.

Polecają nas

Zadzwoń

Dojazd gratis!

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.