Skontaktuj się z nami!

Jak pozbyć się pająków?

W zależności od miejsca, w którym się znajdujemy pająki mogą nam doskwierać – mniej lub bardziej. Po prostu niektóre warunki otoczenia są dla nich bardziej sprzyjające. Na szczególnie intensywną obecność pająków narażone są osoby mieszkające w okolicznościach przyrody, w których insekty są często spotykane. Z łatwością mogą one przedostać się do wnętrza lokali mieszkalnych przez okna, szpary, szczeliny, otwory czy kanały wentylacyjne. A co wtedy, gdy owady zadomowią się już u nas? Czy istnieje jakaś recepta na to jak pozbyć się pająków, które rozgościły się na naszym terenie?

Podobno dobrym rozwiązaniem jest smarowanie kabin prysznicowych, wanien, umywalek, futryn, framug okiennych, kafelków, parapetów, progów i otworów wentylacyjnych – sokiem z cytryny lub kwaskiem cytrynowym. Jednak intensywnie cytrusowy zapach utrzymujący się wówczas w mieszkaniu może skutecznie odstraszyć naszych gości i uprzykrzyć nam chwile spędzane w domu.

Na rynku nie brakuje także producentów odstraszaczy, którzy uważają że wiedzą jak pozbyć się pająków w sposób ostateczny poprzez ultradźwięki emitowane z urządzeń. Skuteczność tej metody była już wielokrotnie podważana. Nie da się jednak zanegować Gwarancji 100% Satysfakcji, którą otrzymują wszyscy nasi Klienci! Dzięki niej każdy, kto korzysta z naszych usług ma pewność, że przebiegną one według najwyższych standardów, będą skuteczne i bezpieczne. Nasza oferta jest skierowana do Klientów indywidualnych oraz firm. Wykonujemy zarówno jednorazową dezynsekcję, jak i zabiegi powtarzane, które są konieczne do utrzymania przestrzeni wolnej od pająków.

Jeżeli prowadzisz działalność, np. turystyczną powinieneś regularnie przeprowadzać zabieg dezynsekcji tak, aby ci, którzy są gośćmi Twojego hotelu czy pensjonatu nie zniechęcili się do korzystania z Twoich usług z powodu pająków spotykanych w kuchni, jadalni czy łazience… Naprawdę, omiatanie pajęczyn nie wystarczy, by insekty, które je wytworzyły opuściły należące do Ciebie miejsce. Po prostu pająki szybko sporządzą nowe pajęczyny i… nadal pozostaną pod Twoim dachem.

Znajomi pytają Cię jak pozbyć się pająków? Sam zmagasz się z problemem powracających insektów? Skontaktujcie się z nami: 799-395-457! Nasi specjaliści pomogą wam w skutecznym zwalczeniu tych nieprzyjemnych owadów!

dojazd-gratis
Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.

Polecają nas

Zadzwoń

Dojazd gratis!

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.