Zwalczanie kleszczy

• Darmowy dojazd do 50 km od Rzeszowa
• Na życzenie klienta: Pełna dyskrecja
• Gwarancja skuteczności
• Najlepsza cena

Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kleszczy

„K” JAK KLESZCZ! „B” JAK…?

„B” jak borelioza! Czyli groźna choroba przenoszona przez kleszcze. Ślina lub wymiociny kleszcza, które trafiają pod naszą skórę to źródło bakterii, powodujących boreliozę. Skutki są naprawdę niebezpieczne dla człowieka. Grozi nam m.in. zapalenie mięśnia sercowego czy przewlekłe zapalenie skóry.

PRZED KLESZCZAMI TRZEBA SIĘ BRONIĆ!

Aby kleszcz nie zdołał nas zaatakować, należy pamiętać o odpowiednim, przyległym do ciała ubiorze oraz wyjątkowo dbać o higienę po każdym powrocie z lasu a nawet z parku. Należy wiedzieć, że kleszcze wcale nie spadają na nas z gałęzi drzew. Te pajęczaki przeważnie żyją w wysokich trawach i krzewach, dlatego na kontakt z nimi jesteśmy narażeni praktycznie wszędzie. Nie warto jednak rezygnować z wypoczynku na łonie natury tylko z obawy przed kleszczami.

MOŻNA BEZPIECZNIE I SKUTECZNIE!

Towarzyszący Ci strach przed kleszczami nie musi już Cię dotyczyć, bo nasi eksperci mają profesjonalne metody na zwalczanie kleszczy! Wykonywane przez nas zamgławianie to idealny sposób na wyeliminowanie tych groźnych pajęczaków z naszego otoczenia. Profesjonalne środki i urządzenia w połączeniu z ekipą najwybitniejszych specjalistów w kraju, musi równać się sukces! I tak rzeczywiście jest – setki naszych Klientów zgodnie potwierdza, że po wykonanym przez nas zabiegu problem kleszczy został rozwiązany! A oni sami znów mogli cieszyć się wolnością i bezpieczeństwem. Nasza propozycja jest wyjątkowo atrakcyjna, bo oprócz tego, że jest bezpieczna dla ludzi i zwierząt, to dodatkowo jest objęta gwarancją 100% satysfakcji!

To najlepsze dostępne rozwiązanie, z którego powinien skorzystać każdy!

CO ROBIĆ, GDY KLESZCZ JUŻ ZAATAKUJE?

Przede wszystkim należy wystrzegać się paniki i działać rozsądnie. Możesz sam spróbować usunąć kleszcza – pamiętaj jednak by zrobić to dokładnie. Jeśli nie czujesz się na tyle silny, udaj się do lekarza. W żadnym wypadku nie smaruj kleszcza tłuszczem! To sprawia, że kleszcz dusi się i jeszcze szybciej wprowadza toksyczne substancje do Twojego organizmu!

A gdy już zatroszczysz się o swoje zdrowie, koniecznie skontaktuj się z naszymi ekspertami! Zawsze jest dobra pora, aby zadbać o swoje bezpieczeństwo!

Skontaktuj się z nami!

Opinie klientów

Marek

Przez wołki zbożowe już myślałem, że całe plony pójdą na marne. Jednak zadzwoniłem do DDD Rzeszów, Panowie przyjechali już na drugi dzień i nie dość, że pozbyli się insektów to jeszcze zrobili to tak, że zboże nadal nadawało się do produkcji! Serdecznie dziękuję!

Irena

Kilka miesięcy bezskutecznie walczyłam z molami spożywczymi. Wydałam masę pieniędzy na środki owadobójcze. Dopiero specjaliści DDD Rzeszów pozbyli się owadów z mojego domu. Szybko, skutecznie i przede wszystkim w rozsądnej cenie!

Krystian

Zawsze, gdy w pomieszczeniach, które remontuję zauważam pleśń lub grzyb, od razu dzwonię po DDD Rzeszów. Dzięki niemu ściany są odkażone, szybko schną i przede wszystkim znika zagrożenie dla lokatorów. DDD Rzeszów to uczciwy i solidny partner!

dlaczego-my

Dlaczego my?

Jesteśmy przekonani, że zawsze powinieneś wybierać tylko to, co jest dla Ciebie najlepsze i bezpieczne. Dlatego wyjątkowo dbamy o najwyższą jakość naszych usług. W tym celu zatrudniamy tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem i imponującymi kwalifikacjami. Od lat cieszymy się mianem lidera w branży usług DDD oraz nieustannie podnosimy poprzeczkę coraz wyżej. Jak nikt inny, kładziemy ogromny nacisk na profesjonalizm i precyzję wykonania. Nigdy nie pozwalamy na siebie czekać - rozumiemy jak ważna jest szybkość i adekwatność podjętych działań. Każdego Klienta traktujemy w sposób wyjątkowy. Tysiące pozytywnych opinii to dla Ciebie najlepszy dowód na to, że wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze! Przekonaj się o tym!

korzysci-z-uslug

Korzyści z usług

Za sprawą naszych umiejętności i doświadczenia możesz błyskawicznie i skutecznie pozbyć się przykrego problemu. Na nowo odzyskasz spokój i komfort. Przestrzenie, które odstraszały obecnością szkodników, znów staną się przyjazne i bezpieczne. Dzięki nam zaoszczędzisz sobie także stresu i pieniędzy. Możesz zapomnieć o wstydzie i skrępowaniu – jesteśmy bardzo dyskretni i Twoi sąsiedzi o niczym się nie dowiedzą! A do tego wszystkiego połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem! Jeszcze nigdy dokonanie jednego prostego wyboru nie wiązało się z tyloma korzyściami!

gwarancja-satysfakcji

Gwarancja usług

Jesteśmy firmą, która stawia ogromny nacisk na kulturę obsługi oraz poziom satysfakcji naszego Klienta. Z tego powodu, jako jedyni na rynku, udzielamy gwarancji 100% satysfakcji! Oznacza to, że efekt końcowy powierzonego nam zadania z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania! Masz na to naszą gwarancję! Jest to jednocześnie najlepszy dowód naszego profesjonalizmu i skuteczności. Tysiące pozytywnych opinii i liczne rekomendacje dodatkowo pokazują, że masz do czynienia z prawdziwymi fachowcami. Przekonaj się, że wybierając nasze usługi – zawsze otrzymujesz gwarancję i zyskujesz podwójnie!

Polecają nas

Zadzwoń

Dojazd gratis!

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.