Usuwanie pluskwy domowej

• Darmowy dojazd do 50 km od Rzeszowa
• Na życzenie klienta: Pełna dyskrecja
• Gwarancja skuteczności
• Najlepsza cena

Zadzwoń teraz!

Skuteczne usuwanie pluskwy domowej

Mamy nadzieję, że nigdy nie miałeś okazji na własne oczy przekonać się jak wygląda pluskwa domowa. A jeśli jednak masz już to za sobą, to uspokoimy Cię – my widzieliśmy te owady już tysiąc razy i wiemy jak sobie z nimi poradzić.

Ale od początku – skąd się biorą pluskwy?

Właściwie mogą trafić do Twojego domu z każdego miejsca na świecie. Najczęściej jednak przyjeżdżają wraz z Tobą z pobytu w hotelu, w akademiku lub z innej placówki, gdzie ciągle przewijają się setki osób. Na dobrą sprawę, pluskwa mogła się przedostać do Twojego plecaka nawet w autobusie.

O ich obecności powiedzą Ci białe pręgi na Twoim ciele, drobne czerwone plamki krwi na pościeli i wreszcie sam widok tych niewielkich, czerwonych owadów.

W swojej historii zdarzyło się nam kilku Klientów, którzy samotnie walczyli przez kilka lat z pluskwami. Posłuchali „dobrych” rad i wyrzucili wszystkie meble i odnowili mieszkanie, a pluskwy i tak zostały. Co więc należy zrobić?

Niezwłocznie wezwać ekspertów! Bo tylko oni mają skuteczne środki i urządzenia do dezynsekcji insektów! A do czasu naszego przyjazdu nie wyrzucaj mebli! Wystarczy, że zaatakowane przez pluskwy przedmioty okryjesz szczelnie folią i w ten sposób uniemożliwisz pluskwom rozprzestrzenianie się.

Ale bez obaw – nie każemy na siebie długo czekać. Przyjedziemy tak szybko, jak tylko Ty sam będziesz chciał. Skutecznie i trwale usuniemy pluskwy z Twojego domu! Udzielimy Ci gwarancji 100% satysfakcji! A Ty oszczędzisz swój czas i pieniądze. I znów będziesz mógł cieszyć się dawnym spokojem i komfortem!

Tysiące naszych Klientów mówi, że nie warto było tyle zwlekać z powiadomieniem nas o problemie. Ty także nie popełniaj tego błędu i skontaktuj się z nami już teraz! Czekamy, aby przywrócić Ci dawną radość!

Skontaktuj się z nami!

Opinie klientów

Marek

Przez wołki zbożowe już myślałem, że całe plony pójdą na marne. Jednak zadzwoniłem do DDD Rzeszów, Panowie przyjechali już na drugi dzień i nie dość, że pozbyli się insektów to jeszcze zrobili to tak, że zboże nadal nadawało się do produkcji! Serdecznie dziękuję!

Irena

Kilka miesięcy bezskutecznie walczyłam z molami spożywczymi. Wydałam masę pieniędzy na środki owadobójcze. Dopiero specjaliści DDD Rzeszów pozbyli się owadów z mojego domu. Szybko, skutecznie i przede wszystkim w rozsądnej cenie!

Krystian

Zawsze, gdy w pomieszczeniach, które remontuję zauważam pleśń lub grzyb, od razu dzwonię po DDD Rzeszów. Dzięki niemu ściany są odkażone, szybko schną i przede wszystkim znika zagrożenie dla lokatorów. DDD Rzeszów to uczciwy i solidny partner!

dlaczego-my

Dlaczego my?

Jesteśmy przekonani, że zawsze powinieneś wybierać tylko to, co jest dla Ciebie najlepsze i bezpieczne. Dlatego wyjątkowo dbamy o najwyższą jakość naszych usług. W tym celu zatrudniamy tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem i imponującymi kwalifikacjami. Od lat cieszymy się mianem lidera w branży usług DDD oraz nieustannie podnosimy poprzeczkę coraz wyżej. Jak nikt inny, kładziemy ogromny nacisk na profesjonalizm i precyzję wykonania. Nigdy nie pozwalamy na siebie czekać - rozumiemy jak ważna jest szybkość i adekwatność podjętych działań. Każdego Klienta traktujemy w sposób wyjątkowy. Tysiące pozytywnych opinii to dla Ciebie najlepszy dowód na to, że wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze! Przekonaj się o tym!

korzysci-z-uslug

Korzyści z usług

Za sprawą naszych umiejętności i doświadczenia możesz błyskawicznie i skutecznie pozbyć się przykrego problemu. Na nowo odzyskasz spokój i komfort. Przestrzenie, które odstraszały obecnością szkodników, znów staną się przyjazne i bezpieczne. Dzięki nam zaoszczędzisz sobie także stresu i pieniędzy. Możesz zapomnieć o wstydzie i skrępowaniu – jesteśmy bardzo dyskretni i Twoi sąsiedzi o niczym się nie dowiedzą! A do tego wszystkiego połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem! Jeszcze nigdy dokonanie jednego prostego wyboru nie wiązało się z tyloma korzyściami!

gwarancja-satysfakcji

Gwarancja usług

Jesteśmy firmą, która stawia ogromny nacisk na kulturę obsługi oraz poziom satysfakcji naszego Klienta. Z tego powodu, jako jedyni na rynku, udzielamy gwarancji 100% satysfakcji! Oznacza to, że efekt końcowy powierzonego nam zadania z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania! Masz na to naszą gwarancję! Jest to jednocześnie najlepszy dowód naszego profesjonalizmu i skuteczności. Tysiące pozytywnych opinii i liczne rekomendacje dodatkowo pokazują, że masz do czynienia z prawdziwymi fachowcami. Przekonaj się, że wybierając nasze usługi – zawsze otrzymujesz gwarancję i zyskujesz podwójnie!

Polecają nas

Zadzwoń

Dojazd gratis!

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.