Usuwanie wołków zbożowych

• Darmowy dojazd do 50 km od Rzeszowa
• Na życzenie klienta: Pełna dyskrecja
• Gwarancja skuteczności
• Najlepsza cena

Zadzwoń teraz!

Skuteczne usuwanie wołków zbożowych

Problem wołków zbożowych nie dotyczy tylko właścicieli magazynów i silosów wypełnionych plonami. Te insekty uwielbiają także papierową torbę z mąką czy niedomknięte pojemniki z ryżem. Bardzo szybko się rozmnażają. Zanieczyszczona przez nie żywność nie nadaje się już do spożycia. Dlatego trzeba działać bardzo szybko i profesjonalnie!

Wiele osób często nadsyła prośby do naszych ekspertów o przedstawienie im sposobu na to, jak samemu pozbyć się wołków zbożowych. Niestety – nie ma dobrej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ skuteczna może okazać jedynie profesjonalnie wykonana dezynsekcja. Jednak warto stosować się do tych pięciu profilaktycznych kroków:

 

  • Pamiętaj o częstym wietrzeniu pomieszczeń.
  • Dbaj o czystość półek/regularnie czyść silosy.
  • Nie pozostawiaj okruchów żywności.
  • Produkty sypkie przechowuj w szczelnie zamkniętych pojemnikach.
  • Unikaj papierowych toreb i wyrzucaj jednorazowe reklamówki.

A jeśli już wołki zbożowe zagoszczą w Twoim domu lub przedsiębiorstwie, od razu skontaktuj się z ekspertami DDD Rzeszów! Wykonana przez nich dezynsekcja zagwarantuje Ci wolność od insektów i pełne bezpieczeństwo! W ten sposób ocalisz swoje przyszłe plony od szkodników i nie narazisz się na straty. Otrzymasz też gwarancję 100% satysfakcji jako dowód naszej dokładności i profesjonalizmu.

Pomogliśmy już tysiącom osób w walce z wołkami zbożowymi. Zawsze obserwowaliśmy jedno: wysoką skuteczność podjętych działań i ogromne zadowolenie ze strony Klienta. Ty też przekonaj się, że DDD Rzeszów skupia najlepszych specjalistów od walki z insektami i powierz im swoje zadanie! Czekamy na Twoje zgłoszenie i relację!

Skontaktuj się z nami!

Opinie klientów

Marek

Przez wołki zbożowe już myślałem, że całe plony pójdą na marne. Jednak zadzwoniłem do DDD Rzeszów, Panowie przyjechali już na drugi dzień i nie dość, że pozbyli się insektów to jeszcze zrobili to tak, że zboże nadal nadawało się do produkcji! Serdecznie dziękuję!

Irena

Kilka miesięcy bezskutecznie walczyłam z molami spożywczymi. Wydałam masę pieniędzy na środki owadobójcze. Dopiero specjaliści DDD Rzeszów pozbyli się owadów z mojego domu. Szybko, skutecznie i przede wszystkim w rozsądnej cenie!

Krystian

Zawsze, gdy w pomieszczeniach, które remontuję zauważam pleśń lub grzyb, od razu dzwonię po DDD Rzeszów. Dzięki niemu ściany są odkażone, szybko schną i przede wszystkim znika zagrożenie dla lokatorów. DDD Rzeszów to uczciwy i solidny partner!

dlaczego-my

Dlaczego my?

Jesteśmy przekonani, że zawsze powinieneś wybierać tylko to, co jest dla Ciebie najlepsze i bezpieczne. Dlatego wyjątkowo dbamy o najwyższą jakość naszych usług. W tym celu zatrudniamy tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem i imponującymi kwalifikacjami. Od lat cieszymy się mianem lidera w branży usług DDD oraz nieustannie podnosimy poprzeczkę coraz wyżej. Jak nikt inny, kładziemy ogromny nacisk na profesjonalizm i precyzję wykonania. Nigdy nie pozwalamy na siebie czekać - rozumiemy jak ważna jest szybkość i adekwatność podjętych działań. Każdego Klienta traktujemy w sposób wyjątkowy. Tysiące pozytywnych opinii to dla Ciebie najlepszy dowód na to, że wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze! Przekonaj się o tym!

korzysci-z-uslug

Korzyści z usług

Za sprawą naszych umiejętności i doświadczenia możesz błyskawicznie i skutecznie pozbyć się przykrego problemu. Na nowo odzyskasz spokój i komfort. Przestrzenie, które odstraszały obecnością szkodników, znów staną się przyjazne i bezpieczne. Dzięki nam zaoszczędzisz sobie także stresu i pieniędzy. Możesz zapomnieć o wstydzie i skrępowaniu – jesteśmy bardzo dyskretni i Twoi sąsiedzi o niczym się nie dowiedzą! A do tego wszystkiego połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem! Jeszcze nigdy dokonanie jednego prostego wyboru nie wiązało się z tyloma korzyściami!

gwarancja-satysfakcji

Gwarancja usług

Jesteśmy firmą, która stawia ogromny nacisk na kulturę obsługi oraz poziom satysfakcji naszego Klienta. Z tego powodu, jako jedyni na rynku, udzielamy gwarancji 100% satysfakcji! Oznacza to, że efekt końcowy powierzonego nam zadania z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania! Masz na to naszą gwarancję! Jest to jednocześnie najlepszy dowód naszego profesjonalizmu i skuteczności. Tysiące pozytywnych opinii i liczne rekomendacje dodatkowo pokazują, że masz do czynienia z prawdziwymi fachowcami. Przekonaj się, że wybierając nasze usługi – zawsze otrzymujesz gwarancję i zyskujesz podwójnie!

Polecają nas

Zadzwoń

Dojazd gratis!

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.