Zwalczanie nornic

• Darmowy dojazd do 50 km od Rzeszowa
• Na życzenie klienta: Pełna dyskrecja
• Gwarancja skuteczności
• Najlepsza cena

Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie nornic

Do katalogu szkodników działkowych trzeba koniecznie dodać jeszcze nornice. To one podgryzają i niszczą rośliny, dewastując nawet najpiękniejsze uprawy kwiatów.

Mogłeś usłyszeć już wiele porad na temat tego jak się ich pozbyć:

  • przyprowadź na działkę czworonożnego pupila,
  • zakup urządzenie odstraszające,
  • wypróbuj różne preparaty i substancje.

Jednak to na pewno nie zadziała. Nornice schowają się przed Twoim psem w niedostępnym dla niego miejscu i spokojnie przeczekają. Urządzania emitujące fale, które mają odstraszyć nornice, także nie okażą się na dłuższą metę skuteczne. Sprzedawca z całą pewnością nie poinformował Cię, że nornice mają niezwykłą zdolność adaptacji do nowego otoczenia – dlatego szybko oswoją się uodpornią na emitowane fale… Natomiast różnorodne preparaty mogą zniszczyć Twoje uprawy i źle wpłynąć np. na jakość warzyw, które potem trafią na Twój talerz..

NIE TRAĆ PIENIĘDZY – POWIERZ TO ZADANIE EKSPERTOM!

Jako firma specjalizująca się w walce ze szkodnikami i gryzoniami mamy ogromną wiedzę i bogate doświadczenie w tej dziedzinie. Dlatego bez najmniejszych kłopotów rozwiązujemy także problem nornic na działkach i ogrodach. Dbamy o bezpieczeństwo i najwyższą jakość wykonywanej usługi. Na dowód tego – jako jedyni na rynku! – udzielamy gwarancji 100% satysfakcji! A więc korzystając z naszej pomocy, możesz być pewien doskonałego efektu i wysokiej skuteczności działania.

Nie tylko Tobie nornice rujnują ogród – pomogliśmy już tysiącom Klientów, którzy również mieli ten sam problem! Za każdym razem wykazywaliśmy się ogromną skutecznością i profesjonalizmem, dlatego wszyscy nas chwalą i chętnie polecają swoim znajomym.

Jeśli Ty też chcesz poznać nasz niezawodny sposób na nornice, zadzwoń lub napisz! Nasi eksperci chętnie opowiedzą Ci o interesujących szczegółach!

Skontaktuj się z nami!

Opinie klientów

Marek

Przez wołki zbożowe już myślałem, że całe plony pójdą na marne. Jednak zadzwoniłem do DDD Rzeszów, Panowie przyjechali już na drugi dzień i nie dość, że pozbyli się insektów to jeszcze zrobili to tak, że zboże nadal nadawało się do produkcji! Serdecznie dziękuję!

Irena

Kilka miesięcy bezskutecznie walczyłam z molami spożywczymi. Wydałam masę pieniędzy na środki owadobójcze. Dopiero specjaliści DDD Rzeszów pozbyli się owadów z mojego domu. Szybko, skutecznie i przede wszystkim w rozsądnej cenie!

Krystian

Zawsze, gdy w pomieszczeniach, które remontuję zauważam pleśń lub grzyb, od razu dzwonię po DDD Rzeszów. Dzięki niemu ściany są odkażone, szybko schną i przede wszystkim znika zagrożenie dla lokatorów. DDD Rzeszów to uczciwy i solidny partner!

dlaczego-my

Dlaczego my?

Jesteśmy przekonani, że zawsze powinieneś wybierać tylko to, co jest dla Ciebie najlepsze i bezpieczne. Dlatego wyjątkowo dbamy o najwyższą jakość naszych usług. W tym celu zatrudniamy tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem i imponującymi kwalifikacjami. Od lat cieszymy się mianem lidera w branży usług DDD oraz nieustannie podnosimy poprzeczkę coraz wyżej. Jak nikt inny, kładziemy ogromny nacisk na profesjonalizm i precyzję wykonania. Nigdy nie pozwalamy na siebie czekać - rozumiemy jak ważna jest szybkość i adekwatność podjętych działań. Każdego Klienta traktujemy w sposób wyjątkowy. Tysiące pozytywnych opinii to dla Ciebie najlepszy dowód na to, że wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze! Przekonaj się o tym!

korzysci-z-uslug

Korzyści z usług

Za sprawą naszych umiejętności i doświadczenia możesz błyskawicznie i skutecznie pozbyć się przykrego problemu. Na nowo odzyskasz spokój i komfort. Przestrzenie, które odstraszały obecnością szkodników, znów staną się przyjazne i bezpieczne. Dzięki nam zaoszczędzisz sobie także stresu i pieniędzy. Możesz zapomnieć o wstydzie i skrępowaniu – jesteśmy bardzo dyskretni i Twoi sąsiedzi o niczym się nie dowiedzą! A do tego wszystkiego połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem! Jeszcze nigdy dokonanie jednego prostego wyboru nie wiązało się z tyloma korzyściami!

gwarancja-satysfakcji

Gwarancja usług

Jesteśmy firmą, która stawia ogromny nacisk na kulturę obsługi oraz poziom satysfakcji naszego Klienta. Z tego powodu, jako jedyni na rynku, udzielamy gwarancji 100% satysfakcji! Oznacza to, że efekt końcowy powierzonego nam zadania z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania! Masz na to naszą gwarancję! Jest to jednocześnie najlepszy dowód naszego profesjonalizmu i skuteczności. Tysiące pozytywnych opinii i liczne rekomendacje dodatkowo pokazują, że masz do czynienia z prawdziwymi fachowcami. Przekonaj się, że wybierając nasze usługi – zawsze otrzymujesz gwarancję i zyskujesz podwójnie!

Polecają nas

Zadzwoń

Dojazd gratis!

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.