Zwalczanie kuny domowej

• Darmowy dojazd do 50 km od Rzeszowa
• Na życzenie klienta: Pełna dyskrecja
• Gwarancja skuteczności
• Najlepsza cena

Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kuny domowej

Kuna domowa to niewielkie i bardzo płochliwe zwierzę. Jednak to nie przeszkadza jej w wyrządzaniu ogromnych szkód! Do najdotkliwszych należą zdewastowane strychy, garaże oraz przegryzione przewody pod maską samochodu. Naprawa może być bardzo kosztowna…

DLATEGO KUNĘ TRZEBA JAK NAJSZYBCIEJ WYPROSIĆ!

Otwarcie przyznajemy, że schwytanie tak płochliwego szkodnika jest bardzo trudne. Osoby, które nie miały z tym nigdy wcześniej do czynienia, ani nie znają specjalistycznych metod, nie poradzą sobie z tym zadaniem.

JEST SPOSÓB BY ZROBIĆ TO MAKSYMALNIE SKUTECZNIE I KORZYSTNIE!

Być może wyda Ci się to dziwne, ale profesjonalne firmy DDD zajmują się również takimi zadaniami. Wzywając naszą ekipę, przekonasz się jak łatwo i szybko można pozbyć się kuny. Nie zmarnujesz kilkunastu godzin na nieudanych próbach obserwacji i samego ataku na zwierzę. Nasi eksperci mają w tym doświadczenie i wiedzą, jak zrobić to skutecznie. W takich przypadkach liczą się przemyślane kroki i odpowiedni plan działania. Nie bez znaczenia jest także to, że – tak jak na każdą usługę, tak i na tą – udzielamy gwarancji 100% satysfakcji! A więc doskonały efekt i rozwiązanie problemu masz zagwarantowane!

SAMODZIELNE PRÓBY KONTRA EKIPA DDD RZESZÓW – WYNIK 0:1 !

Z historii naszych Klientów jednoznacznie wynika, że nie warto samemu męczyć się z tym problemem. Kuna nie da się tak łatwo i od razu schwytać, a każdy dzień zwłoki oznacza ogromne straty! Dlatego niezwykle cieszymy się, gdy nasi Klienci mogą nareszcie odetchnąć z ulgą i z uśmiechem pożegnać naszych ekspertów.

PAMIĘTAJ, ŻE NAWET SCHWYTANIE KUNY POWINNO BYĆ WYKONANE PROFESJONALNIE!

To oznacza, że prawdziwych fachowców poznasz po tym, że schwytane zwierzę potraktują z łagodnością i w jak najmniej stresujący sposób przetransportują je w odpowiednie dla niej miejsce! Dla naszych ekspertów to nie tylko przepis prawny, to standard! A więc tak jak tysiące Klientów, także i Ty wybierz rozsądnie i zaufaj nam!

 

 

Skontaktuj się z nami!

Opinie klientów

Marek

Przez wołki zbożowe już myślałem, że całe plony pójdą na marne. Jednak zadzwoniłem do DDD Rzeszów, Panowie przyjechali już na drugi dzień i nie dość, że pozbyli się insektów to jeszcze zrobili to tak, że zboże nadal nadawało się do produkcji! Serdecznie dziękuję!

Irena

Kilka miesięcy bezskutecznie walczyłam z molami spożywczymi. Wydałam masę pieniędzy na środki owadobójcze. Dopiero specjaliści DDD Rzeszów pozbyli się owadów z mojego domu. Szybko, skutecznie i przede wszystkim w rozsądnej cenie!

Krystian

Zawsze, gdy w pomieszczeniach, które remontuję zauważam pleśń lub grzyb, od razu dzwonię po DDD Rzeszów. Dzięki niemu ściany są odkażone, szybko schną i przede wszystkim znika zagrożenie dla lokatorów. DDD Rzeszów to uczciwy i solidny partner!

dlaczego-my

Dlaczego my?

Jesteśmy przekonani, że zawsze powinieneś wybierać tylko to, co jest dla Ciebie najlepsze i bezpieczne. Dlatego wyjątkowo dbamy o najwyższą jakość naszych usług. W tym celu zatrudniamy tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem i imponującymi kwalifikacjami. Od lat cieszymy się mianem lidera w branży usług DDD oraz nieustannie podnosimy poprzeczkę coraz wyżej. Jak nikt inny, kładziemy ogromny nacisk na profesjonalizm i precyzję wykonania. Nigdy nie pozwalamy na siebie czekać - rozumiemy jak ważna jest szybkość i adekwatność podjętych działań. Każdego Klienta traktujemy w sposób wyjątkowy. Tysiące pozytywnych opinii to dla Ciebie najlepszy dowód na to, że wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze! Przekonaj się o tym!

korzysci-z-uslug

Korzyści z usług

Za sprawą naszych umiejętności i doświadczenia możesz błyskawicznie i skutecznie pozbyć się przykrego problemu. Na nowo odzyskasz spokój i komfort. Przestrzenie, które odstraszały obecnością szkodników, znów staną się przyjazne i bezpieczne. Dzięki nam zaoszczędzisz sobie także stresu i pieniędzy. Możesz zapomnieć o wstydzie i skrępowaniu – jesteśmy bardzo dyskretni i Twoi sąsiedzi o niczym się nie dowiedzą! A do tego wszystkiego połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem! Jeszcze nigdy dokonanie jednego prostego wyboru nie wiązało się z tyloma korzyściami!

gwarancja-satysfakcji

Gwarancja usług

Jesteśmy firmą, która stawia ogromny nacisk na kulturę obsługi oraz poziom satysfakcji naszego Klienta. Z tego powodu, jako jedyni na rynku, udzielamy gwarancji 100% satysfakcji! Oznacza to, że efekt końcowy powierzonego nam zadania z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania! Masz na to naszą gwarancję! Jest to jednocześnie najlepszy dowód naszego profesjonalizmu i skuteczności. Tysiące pozytywnych opinii i liczne rekomendacje dodatkowo pokazują, że masz do czynienia z prawdziwymi fachowcami. Przekonaj się, że wybierając nasze usługi – zawsze otrzymujesz gwarancję i zyskujesz podwójnie!

Polecają nas

Zadzwoń

Dojazd gratis!

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.