Osuszanie budynków

• Darmowy dojazd do 50 km od Rzeszowa
• Na życzenie klienta: Pełna dyskrecja
• Gwarancja skuteczności
• Najlepsza cena

Zadzwoń teraz!

Skuteczne osuszanie budynków

Polecamy najskuteczniejszą metodę osuszania ścian i fundamentów

Zapewne szukasz sposobu na osuszenie budynku lub eliminację wilgoci z murów. Elektroosmoza to innowacyjna i sprawdzona na całym świecie metoda osuszania budynków zarówno mieszkalnych, jak i usługowych. Niezależnie od tego, jaki rodzaj budynku potrzebuje naszej specjalistycznej pomocy – kamienica, dom, wieżowiec – mamy uniwersalne rozwiązanie, które pozwoli uporać się z zawilgoceniem murów lub fundamentów. Takim rozwiązaniem jest właśnie elektroosmoza. Czym właściwie różni się ona od tradycyjnych izolacji przeciwwilgociowych?

Przede wszystkim osuszanie elektroosmotyczne jest bezinwazyjne. Oznacza to, że nie musisz podejmować się kosztowych i czasochłonnych remontów, wykopów i instalacji. Specjalistyczna stacja emitująca fale elektromagnetyczne zostanie zamontowana pod poziomem zawilgocenia budynku (prawdopodobnie w piwnicy lub na jej poziomie). Nie trzeba przeprowadzać żadnych innych kroków. Od momentu, w którym urządzenie będzie podłączone do źródła prądu, budynek zaczyna być osuszany przez fale elektromagnetyczne.

Elektroosmoza jest metodą osuszania, która cieszy się popularnością na całym świecie ze względu na oszczędność i bezpieczeństwo. Emitowane fale powodują, że cała wilgoć zebrana w murach domu odprowadzana jest konsekwentnie do jego gruntów. Nie zalega w ścianach, a dom utrzymuje suchy i przyjazny dla zdrowia klimat – nie gromadzi wilgoci, ani nie stwarza warunków do rozwoju grzybów i innych mikroorganizmów. To bardzo ważne dla zdrowia i komfortu życia. Co więcej, urządzenie elektroosmotyczne jest objęte kilkunastoletnią gwarancją, a jego montaż jest wyjątkowo prosty.

Podsumowując, elektroosmoza zapewni Ci:

  • suchy i zdrowy dom
  • powietrze, którym aż chce się oddychać
  • długotrwałą i oszczędną ochronę przez zawilgoceniem
  • najlepszą metodę izolacji fundamentów i murów

Serdecznie zachęcamy do kontaktu. Poniżej znajdziesz numer telefonu i adres e-mail. Chętnie odpowiadamy na pytania i udzielamy porad. Każdy może się do nas zwrócić.

Skontaktuj się z nami!

Opinie klientów

Marek

Przez wołki zbożowe już myślałem, że całe plony pójdą na marne. Jednak zadzwoniłem do DDD Rzeszów, Panowie przyjechali już na drugi dzień i nie dość, że pozbyli się insektów to jeszcze zrobili to tak, że zboże nadal nadawało się do produkcji! Serdecznie dziękuję!

Irena

Kilka miesięcy bezskutecznie walczyłam z molami spożywczymi. Wydałam masę pieniędzy na środki owadobójcze. Dopiero specjaliści DDD Rzeszów pozbyli się owadów z mojego domu. Szybko, skutecznie i przede wszystkim w rozsądnej cenie!

Krystian

Zawsze, gdy w pomieszczeniach, które remontuję zauważam pleśń lub grzyb, od razu dzwonię po DDD Rzeszów. Dzięki niemu ściany są odkażone, szybko schną i przede wszystkim znika zagrożenie dla lokatorów. DDD Rzeszów to uczciwy i solidny partner!

dlaczego-my

Dlaczego my?

Jesteśmy przekonani, że zawsze powinieneś wybierać tylko to, co jest dla Ciebie najlepsze i bezpieczne. Dlatego wyjątkowo dbamy o najwyższą jakość naszych usług. W tym celu zatrudniamy tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem i imponującymi kwalifikacjami. Od lat cieszymy się mianem lidera w branży usług DDD oraz nieustannie podnosimy poprzeczkę coraz wyżej. Jak nikt inny, kładziemy ogromny nacisk na profesjonalizm i precyzję wykonania. Nigdy nie pozwalamy na siebie czekać - rozumiemy jak ważna jest szybkość i adekwatność podjętych działań. Każdego Klienta traktujemy w sposób wyjątkowy. Tysiące pozytywnych opinii to dla Ciebie najlepszy dowód na to, że wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze! Przekonaj się o tym!

korzysci-z-uslug

Korzyści z usług

Za sprawą naszych umiejętności i doświadczenia możesz błyskawicznie i skutecznie pozbyć się przykrego problemu. Na nowo odzyskasz spokój i komfort. Przestrzenie, które odstraszały obecnością szkodników, znów staną się przyjazne i bezpieczne. Dzięki nam zaoszczędzisz sobie także stresu i pieniędzy. Możesz zapomnieć o wstydzie i skrępowaniu – jesteśmy bardzo dyskretni i Twoi sąsiedzi o niczym się nie dowiedzą! A do tego wszystkiego połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem! Jeszcze nigdy dokonanie jednego prostego wyboru nie wiązało się z tyloma korzyściami!

gwarancja-satysfakcji

Gwarancja usług

Jesteśmy firmą, która stawia ogromny nacisk na kulturę obsługi oraz poziom satysfakcji naszego Klienta. Z tego powodu, jako jedyni na rynku, udzielamy gwarancji 100% satysfakcji! Oznacza to, że efekt końcowy powierzonego nam zadania z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania! Masz na to naszą gwarancję! Jest to jednocześnie najlepszy dowód naszego profesjonalizmu i skuteczności. Tysiące pozytywnych opinii i liczne rekomendacje dodatkowo pokazują, że masz do czynienia z prawdziwymi fachowcami. Przekonaj się, że wybierając nasze usługi – zawsze otrzymujesz gwarancję i zyskujesz podwójnie!

Polecają nas

Zadzwoń

Dojazd gratis!

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.