Izolacja przeciwwilgociowa

• Darmowy dojazd do 50 km od Rzeszowa
• Na życzenie klienta: Pełna dyskrecja
• Gwarancja skuteczności
• Najlepsza cena

Zadzwoń teraz!

Skuteczna izolacja przeciwwilgociowa

Suche i zabezpieczone przed wilgocią fundamenty i mury budynku dzięki elektroosmozie.

Nasi Klienci często dzwonią do nas, aby po prostu zapytać naszych ekspertów o radę. Która metoda izolacji przeciwwilgociowej fundamentów jest obecnie najskuteczniejsza? Co się opłaca? Którą izolację można zainstalować „od ręki”? Sprawdziliśmy kilkanaście metod izolacji pionowej i poziomej, a z wilgocią w budynkach walczymy od początku naszej działalności. Wiemy więc, na czym problem polega i jak najlepiej go rozwiązać.

Jesteśmy szczęśliwi, że na polskim rynku pojawiła się również usługa elektroosmozy. To rozwiązanie jest już bardzo popularne na świecie, ze względu na swoją skuteczność i trwałość, ale w Polsce jeszcze niedostatecznie promowane. Jako lider na rynku czuliśmy się w obowiązku udostępnić naszym Klientom ten sposób na ochronę przed wilgocią i jednocześnie najlepszy sposób na osuszanie budynku i pozbycie się grzyba ze ścian.

Elektroosmoza to metoda skuteczna, co zostało już wielokrotnie potwierdzone przez samych odbiorców tej usługi. Polega ona na efektywnym wykorzystaniu fal elektromagnetycznych. Urządzenie emitujące je (mała skrzynka zamontowana w piwnicy domu lub w innym nisko położonym pomieszczeniu) powoduje, że wilgoć, która zbiera się w murach budynku zostaje odprowadzona do gruntu. W ten sposób elektroosmoza doskonale zastępuje izolację pionową i poziomową fundamentów.

Stacji elektroosmotycznej nie trzeba doglądać ani wymieniać. Jest to urządzenie energooszczędne, ponieważ jego utrzymanie to koszt około 1 złotówki na miesiąc. Tyle trzeba zainwestować, żeby być chronionym przed grzybami, wilgocią, zapachem stęchlizny oraz by zyskać najlepszą izolację fundamentów.

Jeśli zdecydujesz się na zainstalowanie właśnie takiej izolacji przeciwwilgociowej zyskasz:

  • stałą i długotrwałą ochronę przed wilgocią
  • gwarancję, że Twój dom nie ulegnie zniszczeniu
  • pewność, że mieszkasz w bezpiecznym miejscu
  • gwarancję najwyższej jakości
  • czas i pieniądze, które poświęciłbyś na prowadzenie wykopów

Jeśli chciałbyś skorzystać z naszej oferty lub o coś zapytać, śmiało możesz to zrobić. Odpowiadamy na pytania i udzielamy porad. Wystarczy zadzwonić lub wypełnić formularz.

Skontaktuj się z nami!

Opinie klientów

Marek

Przez wołki zbożowe już myślałem, że całe plony pójdą na marne. Jednak zadzwoniłem do DDD Rzeszów, Panowie przyjechali już na drugi dzień i nie dość, że pozbyli się insektów to jeszcze zrobili to tak, że zboże nadal nadawało się do produkcji! Serdecznie dziękuję!

Irena

Kilka miesięcy bezskutecznie walczyłam z molami spożywczymi. Wydałam masę pieniędzy na środki owadobójcze. Dopiero specjaliści DDD Rzeszów pozbyli się owadów z mojego domu. Szybko, skutecznie i przede wszystkim w rozsądnej cenie!

Krystian

Zawsze, gdy w pomieszczeniach, które remontuję zauważam pleśń lub grzyb, od razu dzwonię po DDD Rzeszów. Dzięki niemu ściany są odkażone, szybko schną i przede wszystkim znika zagrożenie dla lokatorów. DDD Rzeszów to uczciwy i solidny partner!

dlaczego-my

Dlaczego my?

Jesteśmy przekonani, że zawsze powinieneś wybierać tylko to, co jest dla Ciebie najlepsze i bezpieczne. Dlatego wyjątkowo dbamy o najwyższą jakość naszych usług. W tym celu zatrudniamy tylko osoby z wieloletnim doświadczeniem i imponującymi kwalifikacjami. Od lat cieszymy się mianem lidera w branży usług DDD oraz nieustannie podnosimy poprzeczkę coraz wyżej. Jak nikt inny, kładziemy ogromny nacisk na profesjonalizm i precyzję wykonania. Nigdy nie pozwalamy na siebie czekać - rozumiemy jak ważna jest szybkość i adekwatność podjętych działań. Każdego Klienta traktujemy w sposób wyjątkowy. Tysiące pozytywnych opinii to dla Ciebie najlepszy dowód na to, że wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze! Przekonaj się o tym!

korzysci-z-uslug

Korzyści z usług

Za sprawą naszych umiejętności i doświadczenia możesz błyskawicznie i skutecznie pozbyć się przykrego problemu. Na nowo odzyskasz spokój i komfort. Przestrzenie, które odstraszały obecnością szkodników, znów staną się przyjazne i bezpieczne. Dzięki nam zaoszczędzisz sobie także stresu i pieniędzy. Możesz zapomnieć o wstydzie i skrępowaniu – jesteśmy bardzo dyskretni i Twoi sąsiedzi o niczym się nie dowiedzą! A do tego wszystkiego połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem! Jeszcze nigdy dokonanie jednego prostego wyboru nie wiązało się z tyloma korzyściami!

gwarancja-satysfakcji

Gwarancja usług

Jesteśmy firmą, która stawia ogromny nacisk na kulturę obsługi oraz poziom satysfakcji naszego Klienta. Z tego powodu, jako jedyni na rynku, udzielamy gwarancji 100% satysfakcji! Oznacza to, że efekt końcowy powierzonego nam zadania z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania! Masz na to naszą gwarancję! Jest to jednocześnie najlepszy dowód naszego profesjonalizmu i skuteczności. Tysiące pozytywnych opinii i liczne rekomendacje dodatkowo pokazują, że masz do czynienia z prawdziwymi fachowcami. Przekonaj się, że wybierając nasze usługi – zawsze otrzymujesz gwarancję i zyskujesz podwójnie!

Polecają nas

Zadzwoń

Dojazd gratis!

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.