Skontaktuj się z nami!

Jak pozbyć się karaluchów?

Karaluchy są postrzegane jako jedne z najbardziej nieprzyjemnych owadów pełzających. Odstręcza nas ich widok, a na myśl o konieczności ich dotknięcia czy złapania zdejmuje nas obrzydzenie. Chociażby z tego powodu zwalczanie karaluchów staje się niewdzięcznym i trudnym
do wykonania zadaniem.

Na pytanie jak pozbyć się karaluchów samodzielnie w warunkach domowych nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jednak jedną z najpopularniejszych metod jest tzw. pułapka piwna. Wykonujemy ją nasączając kawałki materiałów w trunku, następnie rozkładając je w miejscach najczęstszego przebywania karaluchów. Aby sposób ten okazał się „jako-tako” skuteczny konieczna jest uprzednia długotrwała i skrupulatna obserwacja owadów – ich zwyczajów i ścieżek ich wędrowania. Obserwację najlepiej przeprowadzać pod osłoną nocy, przy wykorzystaniu delikatnego światła latarki.

Oczywiście, możemy także zaufać producentom ogólnodostępnych środków insektobójczych, którzy twierdzą że doskonale wiedzą jak pozbyć się karaluchów – wystarczy, że rozwiesisz nasz lep albo skorzystasz z naszych preparatów… Wszyscy dobrze wiemy, że ich skuteczność jest znikoma, natomiast pociąga za sobą wydatek finansowy – najczęściej niejednokrotny, ponieważ jeżeli okazuje się, że środek oferowany przez firmę A jest nieskuteczny sięgamy po serię produktów polecanych przez firmę B, itd.

Z naszego doświadczenia wynika, że jedynym w pełni skutecznym i bezpiecznym – dla ludzi, zwierząt domowych i użytkowanych przestrzeni – sposobem na to jak pozbyć się karaluchów jest ich profesjonalna dezynsekcja. Proponowany przez naszą firmę zabieg objęty jest Gwarancją 100% Satysfakcji, dzięki której jako nasz Klient masz pewność, że będziemy działać fachowo, rzetelnie i do skutku, czyli uwolnienia Cię od uprzykrzającej życie i niebezpiecznej dla zdrowia obecności karaluchów! Aby poznać szczegóły naszej oferty – zapoznaj się z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej i zadzwoń, aby umówić jak najszybszy termin wykonania usługi: 799-395-457!

dojazd-gratis
Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.

Polecają nas

Zadzwoń

Dojazd gratis!

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo w promieniu do 50 km od Rzeszowa.